Сервисы:
Блоги
+3
Генплан-2014
Spombik

А чому саме ми почали катати самокати? Відкрию наш Генплан на літо-2014. Біля нашого містечка є озеро (близько 21га.). Кожного року запускається біля 2 тонн риби (карп, амур). Озеро не спускалось більше 10 років. Там діє спілка рибаків (150 чол.), і ми в цій спілці. Для більшості наших, це закинути вудки і випити чикушку (0.25 горілки))))). Карпанутих мало))) Знаємо, що в озері є риби до 15 кг. От і задача – заставити БігФіш клюнути на наші бойли. 23
Кормитись будемо по наступній стратегії. З початком весни будемо кормити 1-2 місяці по всій водоймі, з часом зменшуючи радіус, зосереджуючись на наших місцях лову. І з травня почнемо використовувати бойли в якості насадочних. Начитались Худендіка чи Гудендіка)))) scratch
Кормитись по такій стратегії, купленими якісними бойлами на 21 га, далеко не дешево, от і переходимо на самокати.
Також в планах популяризувати правило «піймав-відпусти»))). А то наші БУЛЬканафти-рибаки, тільки на пательню ловлять….карпоманія їм до ….опи. І про оковиту не забувають. smayliki-pyushie-159
Які будуть поради відносно стратегії, а то власного досвіду маловато?))

+2
Відео
Spombik
http://youtu.be/vQ3V7DhimY8
+2
Фото 1 етапу
Spombik
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
+5
1 етап. Тренування
Spombik

От і наша маленька команда вирішила зайнятись таким нелегким ділом, як виробництво бойлів в домашніх умовах. Насамперед ставилось завдання не накрутити купу "файних" бойлів, а зрозуміти на собі всі технологічні моменти при виробництві та набити руку))
Позбирали всі складники та обладнання, обладнали кімнату на будівництві під кухню карпомана і вперед!!
Для варіння бойлів вирішили використати фретюру, і не прогадали. Це досить зручно.
Для катання шариків використовували дошку, яка була куплена у Флагмані (16мм).
Для формування ковбаски спочатку використовували будівельний пістолет. От на ньому ми і застряли. Спочатку якось давилось, а потім повна …опа. Напевне він не призначений для такого тиску. Замінили на м’ясорубку, добре що насадка від пістолета підійшла. Пішло набагато швидше, і руки не болять.))
За 1 годину накатали близько 6 кг.
Висновки:
1. Пістолет не справляється, хіба що спеціально для такого діла зроблений. В нас швидше вийшло з допомогою м’ясорубки.
2. В команді варити краще. smayliki-pyushie-251 Один варить, другий катає, третій формує ковбаски.
3. Потрібно катати від 10 кг, а бажано від 20. Багато часу йде на підготовку та інші дрібниці, ніж на сам процес виробництва.
Через декілька тижнів накатаємо знову, вже для лову карпів. Головне, що гарно почали))) smayliki-kuryashie-43

+2
+3
Прикормка в домашних условиях
TiVA
Прикормка для фидерной ловли плотвы
0
Сане от Бк9
Келла
блин , смотрю аж на рыбалку захотелось. скорее бы весна уже
по укр шукаю
Келла
Друзья! Обращаюсь к вам мои дорогие. Хочу спросить вас может кто-то обладает фото умениями или видео, может у кого то есть товарищ или сосед такой, который слегка тронут и любит своё дело . Кароч ищу фотографа. Даже оператора для рыбалки. Разумеется бесплатно, но права на материал его. Просто много идей для развития видео галер-и сайта , но нет у меня серьёзного помощника в этом. Спросите , мож у вас есть такие личности. Я за норм материал и классное настроение. ПИС!
""
Дневник Карпомана!!
CarpPride TEAM
Уважаемые форумчане!

Давайте обсудим -нужен ли Дневник -рыбаку??
Многие любители рыбной ловли ведут дневники рыбака, в котором делают записи о наиболее важных моментах из собственной практики ловли рыбы. В них помещаются также выписки из прочитанных книг, газет и журналов. Вести записи, не придерживаясь строго порядка, конечно, проще, но пользоваться дневником в каждом конкретном случае не совсем удобно. Дело в том, что для просмотра материалов, если они обширны и не систематизированы, требуется много времени. Для более точной фиксации рыбной ловли лучше завести общую тетрадь, разделив ее на 12 частей - по числу месяцев в году. Страницы тетради разлиновываются по графам, в которых затем делаются записи после возвращения с рыбалки:
1) дата, время и место ловли,
2) погода накануне, в день ловли и после ловли,.
3) состояние воды (уровень, температура и т.д.) и водной растительности,
4) используемая снасть,
5) применяемая насадка, наживка, прикормка, привада,
6) активность клева, улов ( указывается какая рыба ),
7) заметки о жизни природы, личные впечатления, выводы (в этой главе отмечаются характерные явления: икрометание рыб, появление насекомых, цветение деревьев, развитие полевых культур и т.д. ).

Короткие и вместе с тем обстоятельные записи в дневнике рыбака представляют большую ценность для любителя ловли рыбы, кто как считает??