Сервисы:
6
-63
Пользователи
VOZ
VOZ
Ссылка на эту страницу:
http://carpoman.com/users/VOZ
Контент пользователя
Стена пользователя
2 января 2013
Приєднуйтесь до форуму сайту, є дуже багато питань, які потребують уваги у тому числі й представників західного регіону України.
2 января 2013
У нас тільки у спеку і то щоб не сильний.
2 января 2013
При північному вітрі в нас треба "бамбук" курити. hoho
2 января 2013
Ситуація на південних водоймищах відрізняеться з точністю майже навпаки. Початок сезону у нашому регіоні випадає приблизно на середину березня - початку квітня, але це умовно, тільки но зійде лід. Приблизно така ж ситуація і восени, при нормальних умовах закінчення сезону на самих південних водоймищах випадає на початок грудня, у гіршому випадку середина листопада. Вітри західного напрямку переважно не сприятливі для рибної ловлі. Вітри східного та південного напрямку ідеальні для нашого регіону. Північні не сильні вітри не впливають на риболовлю лише влітку і при умові що вони зявляються після тривалої спеки
2 января 2013
Влад! Вибачаюсь що відразу не відповів на Ваше питання, був у відрядженні. Тепер аж під новий рік вже маю трохи часу для любимої справи. Сезон в нас закривається по Ваших мірках дуже рано. Цього року заркиття сезону відбулося в кінці жовтня. Особисто я його закрив 31 жовтня. Минулого року 5 листопада. Погодні умови відрізняються від південнних. Помічено що карп в нас любить коли дують західні, південо-західні вітри. Гірше клює при південному та східному вітрі. А відкриття сезону відбувається переважно в кінці квітня та напочатку травня.
8 ноября 2012
Доброго дня!Якщо Ви зі Львову, то хочу запитати, які особливості карпових водоймищ вашого регіону. Мова йдеться про закінчення карпового сезону. Погодні умови дуже різняться з південним. Коли для заходу закінчується сезон?