Сервисы:

Найбільший улов у моєму житті

4 июля 2016 - Grandcarp
Найбільший улов у моєму житті

Изображение

Найбільший улов у моєму житті

Автор Олександр Чиж
м. Рівне

Дочекавшись п’ятниці, ми з друзями зібралися на водойму в місто Шумськ. Загрузивши усі речі в бус, вирушили в дорогу. Ця година промайнула як декілька хвилин за розмовою про риболовлю, техніку і тактику. I ось ми на водоймі. Привітавшись з власником ставка Олегом, ми почали розкладатись. Хлопці стали на одному березі, а я вирішив розміститися навпроти, оскільки ніколи ще там не рибалив.

Приїхавши, я почав розкладати намети, вудки та готуватися до закорму. У цьому сезонi я вирішив перевірити, наскільки ефективно може працювати програма, яка складається з взаємоузгоджених елементів, тому придбав усю лiнiйку продукції КУКУРУЗА•ЧИЛИ компанії Grandcarp: (насадочнi та прикормочнi бойли, атрактивнi рідини, стiк мiкс, зерносуміш, залиту CSL).


Изображение

Перше що зробив – закормив свім зерносумішшю, залитою амiнолiквiдом, якого дав на старті не досить багато. Після закорму закинув вудки з насадкою у виглядi насадочних розчинних бойлiв КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм і довгорозчинних бойлiв КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм.

ИзображениеИзображение

День видався спекотним, і в мене було тільки дві покльовки, з яких тільки одна реалізована у виглядi невеликого карпика.

Изображение

Здзвонившись з хлопцями, вияснив, що в них справи ідуть краще, і в кожного було багато тузів. Я не довго думаючи став готуватися до годування свіму. Цього разу зробив все так, як треба, про що не шкодую!

Після закорму я перезакинув вудки, використавши у якостi насадки довгорозчинні бойли КУКУРУЗА•ЧИЛИ 16 мм, і ми почали готувати вечерю. Повечерявши, вирішив почекати до пiвночi, сподіваючись, що має щось підійти, але нажаль, так і не отримав ніякого результату. Після цього вирішив ловити до ранку на довгорозчинні бойли КУКУРУЗА•ЧИЛИ 20 мм і ліг спати, завівши будильник на 4 ранку, щоб перезакинути вудки.

ИзображениеИзображение

Ранок приніс коропа вагою 4.67 кг, який був сфотографований та швидко відпущений. Після цієї приємної процедури, підкину дві жменьки бойлів коброю, поставив чайничок і став милуватися ранком.

Изображение

О сьомій ранку знову зробив перезаброс та сів ловити плотву на поплавчанку. Як з’ясувалось, вона також була не активна. За годину лунає паровоз, який приносить лускатого коропа вагою 5.88 кг. Фотографую та швидко відпускаю.

ИзображениеИзображение

Знову підкидаю коброю дві жменьки бойлів. І тут в мене як по маслу пішло – кожні 30-40 хвилин гарна риба на маті.
ИзображениеИзображениеИзображение

За десять хвилин до одинадцятої беру коропа вагою 8.32 кг – це мій рекорд року по коропу. Роблю фотосесію та відпускаю.

ИзображениеИзображение

О дванадцятий почав робити наступний закорм, який знову залив амiнолiквiдом КУКУРУЗА•ЧИЛИ і дав пропитатися на протязі години.

Изображение

Накормивши свім, став чекати на покльовку, і о чудо – у 17:05 від мого перону вiдiйшов паровозик. На протязі декількох хвилин боротьби адреналін аж заскалював. Завожу красеня в підсак, і короп вагою біля трьох кило на маті. Фотографую та швидко відпускаю.

Изображение

Через півтори години поїхав наступний паровоз, який приніс лускатого вагою 4.4 кг.

ИзображениеИзображениеИзображение

За вечір я мав багато тузів і ще один сход щуки біля самого берега, яка клюнула на той самий бойл КУКУРУЗА•ЧИЛИ.

Перезакинувшись на ніч, я вмостився спати, так як комарі не давали намилуватися вечірнім заходом сонця. Ніч принесла двох коропiв, які були відправлені в коропові мішки до ранку.

Изображение

В 6:50 мій сон перервав паровоз. Витягнувши чергового коропа, вирішив зробити фотосесію і відпустити трьох красенів в рідну стихію.

Після гарячого чаю з бутербродами почав збиратися додому. Зустрівшись з хлопцями, узнав, що я мав найкращій результат серед усіх за весь період рибалки на цій водоймі. Це був найбільший улов у моєму житті.

Хочу подякувати власнику водойми за гарний ставок. Також дякую фірмі Grandcarp за високу якість продукції, з якої легко можна скомпонувати повну прикормочну програму, яка працює набагато краще, ніж прикормка, що складена з неузгоджених між собою по складу i запаху компонентів. Ще хочу подякувати своїм друзям, які змогли поїхати разом зі мною на цю рибалку. Сподіваюсь, що ми ще не раз зберемось для такого ж гарного відпочинку.

При копировании материала на другие ресурсы ссылка http://carpoman.com Карповая рыбалка в Украине - обязательна! - 4146188

Рейтинг: +3 Голосов: 5 2444 просмотра
Комментарии (2)