Сервисы:

«Lucky MurKo Team»: Звіт про тренування на озері Carp Pride!

15 апреля 2016 - Grandcarp

Привіт усім шанувальникам карпфішингу! Радий усіх вас вітати з весною та відкриттям сезону. Власне про відкриття сезону і хочу вам розповісти у своєму маленькому звіті. Але про все по порядку…


 

     Карпфішинг у нашому містечку не дуже розвинутий, не кажучи вже про принцип «впіймав-відпусти». Отож, як ви розумієте, знайти однодумців у цьому напрямку зовсім не легко. Але… Ще задовго до початку риболовного сезону мені зателефонували Ігор «Murik» та Віталя «Morgan» і запропонували підсилити їхню команду, яка називається «MurKo Team».
     Після короткої зустрічі та кількох чашок кави все було вирішено. Ми – разом!
Закінчувалась зима, назрівали роздуми і рішення… Реєструємося на змагання «Весна на Carp Pride». Звісно, потрібно потестити водойму перед стартом змагань і після переговорів із власниками водойми Андрієм і Лілею вирішуємо приїхати на тренування з 08.04 по 10.04.
    Після кропітких зборів всієї амуніції та карпових делікатесів вирушаємо на водойму. Приїхали о дев’ятiй ранку у п’ятницю і… не віриться очам! На такому (не побоюсь цього слова) прекрасному озері зібралася така карпова делегація, що вирішили розділити сектори ловлі жеребкуванням та влаштувати маленьку міжусобицю. Нам випав щасливий 13-й сектор. Але після жеребкування по секторах роз’їжджаємося не відразу, бо цього зробити нам не дозволила матінка природа. Вночі була дуже сильна гроза, і дорога стала схожа на суцільне болото. Та сумувати не прийшлося… Накриваємо спільний стіл і, так сказати, знайомимося і весело проводимо час.


    Через двi години дорога потрохи підсохла, і всі команди спільними зусиллями досталися до своїх секторiв.
   Після розвантаження всього скарбу всіх покликали на смачнючий шашлик, який приготували власники водойми. Проводимо ще дві годинки у цікавій та веселій компанії та розходимося по секторах, власне, по те, по що й приїхали.
    До шостої вечора ми працювали з маркером. Так захопилися цим процесом, що коли закинули робочі палки, вже було запізно спомбити. Не маючи іншого виходу, беремося за кобри. Кілька хвилин і швидка реакція карася грам на 200 мала мiсце бути. Не зважуючи відпускаємо рибку у воду.
Ігор в ПАНІЦІ. Все!!! Це поганий знак. Мовляв, на цій водоймі карасі клюють вкрай рідко. Для хлопців ця водойма як домашня, а я тут вперше (хоча впевнений, що не в останнє). А ми з Вітальою на повному позитиві підбадьорювали його.
    Отже після цього прийнялися за серйозну роботу!!! Комбінації, операції, перезаряди і закорми. На наступний день маємо кілька риб 1.5-4 кг, карп 7.4 кг та амурчик 9.4 кг.


    Знову закорм і чекання… Знову карп на 7.9 кг та зеркалочка на 9.4 кг. Так з багатьма покльовками пройшла і друга доба нашого тренування. За неповні дві доби вдалося впіймати і відпустити 70 кг 700 г красивого і дуже сильного карпа і амура.
    Трошки про прикормку і насадки. Кормилися своїми самокатами різних діаметрів, але, що нас здивувало, то це насадочні бойли від Grandcarp, а також їхній стік мікс. Насправді, дуже приємно здивовані. Риба гарно відзивалась на наші делікатеси.


   І от в неділю 10 квiтня об одинадцятій годині закінчуємо свій короткий виїзд, який поєднав у собі відкриття сезону, тренування перед змаганнями, багатенно класних вражень, спілкування з цікавими людьми та перший весняний адреналін. Рукостискання із друзями та новими знайомими і вперед по домівках, де кожного чекає любляча сім’я та звичайні робочі будні.

Наостанок хочу висловити подяку власникам перлини під назвою «CarpPride» Андрію та його дружині Лілі. Друзі, наша команда вам справді щиро вдячна за теплий дружній прийом, гарну бійцівську рибку та хороший заряд позитиву. Той вклад, який ви робите для карпової риболовлі, обов’язково повернеться до вас добром. Дякую також усім присутнім за цікаве спілкування.

До швидких зустрічей на водоймах. Всім ні хвоста!

З повагою команда «Lucky MurKo Team»

Автор Андрiй Гапонюк


При копировании материала на другие ресурсы ссылка http://carpoman.com Карповая рыбалка в Украине - обязательна! - 4147098

Рейтинг: +3 Голосов: 3 2721 просмотр
Комментарии (4)