Сервисы:

Наш перший п'єдестал

21 июня 2016 - Grandcarp
Наш перший п'єдестал

 Автор Олександр Чиж

м. Рiвне

 

Наш перший п'єдестал

Автор Олександр Чиж

м. Рiвне

 

Привіт всім! Хочу поділитися своїм маленьким досягненням 3-ім місцем на третьому Відкритому Кубку ГО « Спортивна Риболовля Дубно», який проходив 9-12 червня 2016 р. на водоймі поблизу м. Шумськ, Шумського району, Тернопільсої областi.

Все почалося ще за місяць до змагань, почувши від знайомих що відбудеться турнiр, я швидко зареєстрував нашу команду під назвою «SK-Carp». Ознайомившись з регламентом і складом команд, я зрозумів, що це будуть нелегкі змагання для нас, тому і підготувитись потрібно краще, так як в мене це лише другі змагання в життi.

За два тижні  до початку змагань перед мною постало завдання, як отримати хороший результат. Так як на цій водоймі я провiв не одну риболовну сесію, знаю, що риба дуже добре відзивалась на насадочні розчинні бойли фірми Grandcarp. Тому вирішив використовувати їх у якостi основної насадку. За тиждень до змагань в мого напарника виникли проблеми з роботою, і він не зміг прийняти участь в турнiрi, тому мені довелось швидко знайти заміну.

В четвер о 9:30 ми прибули на збір. Заїзд на водойму всіх учасників пройшов дуже швидко. Я вже не міг дочекатися, коли пройдє жеребкування секторів, яке розпочались о 10-й годині, і за кілька хвилин я витягнув сектор №2.

Заїхавши на свій сектор ми почали готуватися до старту, який було заплановано на 13 гододин. Оскiльки в цьому секторі я ранiше не ловив, постала задача вияснити на якій відстані вiд берега є перспективний участок. На дистанцiї 110 м був знайдений неглибокий мул, дно тут було майже твердим. Закинувши вудочки, ми почали годувати свім зерносумішшю з додаванням різаних розчинних бойлів Grandcarp.

З початку змагань пройшло більше 6 годин, а в нас ще не було навіть жодного пiку сигналізатора. Швидко перемоловши бойл Слива, зробив стік із додаваням кришаних попапів. Перезаброс зi стіком після 5 хвилин дав нам першу покльовку, яка принесла амура вагою 7.8 кг, щой зловився на бойл зі смаком Кальмар-Клюква. Фотографуємо та відпускаємо. Через півгодини в нас є ще декілька покльовок риби вагою менше нiж 1.5 кг, яка, нажаль, не потрапляє у залік.

Ніч була прохолодною і не принесла нам жодної покльовки, але уже в ранці ми зловили коропа вагою 1.6 кг, який був залiковим. Після цього ми зловили ще декілька коропів, вага яких недотягувала до необхiдної вiдмiтки 1.5 кг, що не могло додати нам вагу в турнiрнiй таблицi.

Після смачного сніданку ми зрозумiли, що потрібно щось поміняти. Для досягнення кращого результату ми вирiшили кожні дві години підкидали бойли коброю.

Проаналізувавши першу добу змагань, я зрозумів, що найбільша ймовірність зловити рибу у нашому секторі є у вечері і зранку, оскiльки протягом цілого дня покльовок практично не було у жодної команди, що приймала участь у змаганнях. Протягом другої доби ми використовували бойли серії TACTIC, з допомогою яких ми зловили 11 коропів, але тільки 2 з них потрапили до заліку.

Третя доба була вирішальною для того, щоб потрапити на п’єдестал, оскiльки в кінці другої доби ми нажаль втратили мicце на ньому. Використавши бойли серій TACTIC і PREMIUM, ми зловили 3 коропа загальною вагою 5.02 кг, які дали нам шанс отримати 3 місце на цих змаганнях.

В цілому я дуже задоволенний своїм результатом, якщо врахувати, що риба після нересту була не дуже активна, та й досвід в таких змаганнях у нас поки що не великий, а команди суперників були дуже сильні.

Дякую організаторам змагань за можливість випробувати свої вміння у риболовлі і порівняти їх з іншими учасниками. На таких змаганнях я зміг побачити свої помилки над якими буду працювати в подальшому. Також дякую компанії Grandcarp за високоякісну продукцію з допомогою якої ми досягнули призового мiсця в цих змаганнях. А ще дякую своєму напарнику за його допомогу.

При копировании материала на другие ресурсы ссылка http://carpoman.com Карповая рыбалка в Украине - обязательна! - 4110076

Рейтинг: +1 Голосов: 1 1754 просмотра
Комментарии (2)